NIEDZIELA 21 kwietnia 2024 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

„Dzisiejsza liturgia słowa stawia przed nami obraz Chrystusa, Dobrego Pasterza, który oddał za nas swoje życie. Rozpoczynając Eucharystię, prośmy o głęboką wiarę i dar przylgnięcia do Jezusa całym naszym życiem, abyśmy podążając za Jego głosem, doszli do radości życia wiecznego.”
  1. Kolekta dzisiejsza jest ofiarą specjalną – kopertową, przeznaczoną na potrzeby naszego kościoła i parafii.
  2. W środę17.30 nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek przypada Święto św. Marka, Ewangelisty. O 6.45 gromadzimy się na placu kościelnym, pod krzyżem misyjnym, by modlić się o urodzaje, plony i błogosławieństwo w pracy.
  4. W czwartek17.00 msza święta szkolna.
  5. W piątek od 17.00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Ostatnia część nauk przedślubnych w sobotę16.00.
  7. W sobotę od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Różaniec o 17.30poprowadzą członkowie VII i VIII róży.
  8. Sakramentu chrztu świętego udzielimy w przyszłą niedzielę, podczas mszy o 14.30.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na remont krypty katedry

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz informator parafialny.

Następny tydzień nowe