Intencje mszalne od 22 – 29 sierpnia 2021

NIEDZIELA 22 sierpnia​
​XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

6​30- Za + córkę Renatę Fiegler w 2 r. +, – ofiar. od matki z rodziną.

8​00- Za + Irenę Ganczarczyk w 1 r. + oraz + męża Pawła.

9​30- 1. W intencji pielgrzymów 42. Halembskiej Pielgrzymki na Jasną Górę.
2. Za + Danutę Zyzę w r. ur. i ++ rodziców z obu stron.

11​00- 1. Dziękcz.​ W int. Zofii i Tadeusza Kosińskich z ok. 50 r. śl. oraz w int. Zofii z ok. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie dla Jubilatów, Solenizantki i rodziny. T. D.​
2.​ Dziękcz. W int. Genowefy i Tadeusza Stolarskich z ok. 50 r. śl, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie dla Jubilatów i rodziny. T.D.​
Po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka: KOZŁOWSKI Franciszek

14​30- 1. Dziękcz. W int. małż. Alicji i Bogusława Dragan z ok. 25 r. śl., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie dla Jubilatów i rodziny. T.D.
2. Dziękcz. W int. Zdzisławy Kaczor z ok. 70 r. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie dla Solenizantki i rodziny. T.D.
Po mszy chrzest: NOWAK Mikołaj.

16​00- Za + Kazimierę Toruńską w 7 r. +.

Poniedziałek 23 sierpnia​ ​ ​​ ​ ​

7​30- Za + Stanisława Sobstyla w 3 r. +, ++ rodziców, dziadków i pokrew. z obu stron.

18​00- Za + męża Władysława Obrzuda w 30 r. +.

Wtorek 24 sierpnia
ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA

7​30- Za + Stefana Janiaczyka w r. ur.

18​00- Za + Jana Komstę w 20 r. +, ++ z rodzin Kozubek, Stępniak, Moczko i Komsta.

Środa 25 sierpnia

7​30- Za + Tadeusza Wudarczyka w 30 dz. po +, – ofiar. od Doroty z rodziną i od znajomego.

17​30-NOWENNA DO M.B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18​00- Za + Annę Hadzik w 5 r. +.

Czwartek 26 sierpnia
UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

7​30- Za + męża Ernesta Kotulę, ++ rodziców i teściów.

18​00- Za + Juliana Mądralę w 1 r. + oraz + żonę Annę.

Piątek​ 27 sierpnia
WSPOMNIENIE ŚW. MONIKI

7​30- Za ++ rodziców Augustę i Jerzego.

18​00- Za + Leokadię Urbanek w 4 r. +.

Sobota 28 sierpnia
WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

7​30- 1. Za + ks. proboszcza Zygmunta Długajczyka w 15 r. +.
2. Za + Antoniego Bialika w 21 r. +, ++ żonę Halinę, syna Janka i ++ rodziców z obu stron.

18​00- 1. Za + Ambrożego Hajduka w 3 r. +.
2. Za + Janinę Siejkę w 30 dz. po + oraz + męża Pantaleona.
3. Za + Magdalenę Lucińską w 30 dz. po +.

NIEDZIELA 29 sierpnia​
​XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

6​30- Za + Roberta Jasiczka – ofiar. od rodziny Mastej z Głogowa.

8​00- 1. Za ++ Władysławę i Stanisława Górskich oraz ++ z pokrew. z obu stron.
2. Za + Teresę Zugę w 30 dz. po +.

9​30- 1. Dziękcz. W int. działkowców 1000-lecia.
2. Za ++ działkowców.

11​00- 1. Dziękcz.​ W int. Erwina Bindacza z ok. 85 r. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie dla Solenizanta i rodziny. T.D.
2. Dziękcz.​ W int. Stefanii Parysek z ok. 94 r. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie dla Solenizantki i rodziny. T.D.
Po mszy chrzty: GRABOWSKI Leon i MATLA Stefan.

14​30-Dziękcz. W int. Małgorzaty i Stanisława z ok. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie.
Po mszy chrzty: MILCZARCZYK Emilia, KĘPCZYŃSKI Dominik, WIECZOREK Nikodem ​​i SZCZYRBA Lena.

16​00- 1. Za + Różę Zielińską w 1 r. +, ++ z rodzin Zielińskich i Wolskich oraz + Krystynę Bartoszek.
2. Za + Tytusa Pałkowskiego w 2 r. +.

NIEDZIELA 22 SIERPNIA 2021 XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

„Czyż i wy chcecie odejść?” – zapytał Jezus uczniów. „Do kogo pójdziemy? Ty masz słowa życia wiecznego” – odpowiedzieli. Gromadzi nas dzisiaj Pan na Świętej Wieczerzy, abyśmy nie tylko słuchali słów życia wiecznego, ale i zostali posileni chlebem na życie wieczne. Niech ta świadomość pomoże nam otworzyć serca na działanie Bożej łaski.”
  • Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę17.30.
  • Msza św. w intencji zmarłego ks. proboszcza Zygmunta Długajczyka w 15 r. śmierci w sobotę7.30.
  • Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek17.00.
  • W sobotę od 17.00 wystawienie i okazja do spowiedzi świętej. O 17.30 różaniec, który poprowadzą członkowie X i XI róży.

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz informator parafialny.