Intencje mszalne od 16 do 23 lipca 2023

NIEDZIELA 16 lipca
XV NIEDZIELA ZWYKŁA

6​30- W pewnej intencji.

8​00- Za + Zofię Majchrzak i ++ lok. z ul. Solidarności 4e i d.

9​30- Za + Marię Galas w 3 r. +, ++ męża Stanisława, syna Ryszarda oraz ++ Ireneusza i Eryka Krzon.

11​00- W pewnej intencji.

14​30- W intencji rocznego dziecka Hanny Wojtyczki jej rodziców i chrzestnych

16​00- 1. Za + Jolantę Hankus w r. +.
2. Za + Adama Kalinowskiego i ++ lokatorów z ul. Zamenhofa 6.

Poniedziałek 17 lipca

7​30- Za + Martę Kurpas, + męża Roberta oraz ++ z pokrewieństwa z obu stron.

18​00- 1. Za + Anielę Jurkiewicz w r. ur. oraz ++ rodziców z obu stron.
2. Za+ Janusza Uba i ++ lokatorów z ul. Międzyblokowej 20.

Wtorek 18 ​lipca

7​30- 1. Za ++ rodziców Elżbietę i Józefa Piątek, ++ teściów Ewę i Ludwika Jochemczak oraz ++ rodzeństwo
z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Krzysztofa Jochemczaka w r. ur.

18​00- Za + Zofię Majchrzak.

Środa 19 lipca

7​30- Za + Zofię Majchrzak ofiar. od Członków Żywego Różańca.

18​00- Za + męża Mieczysława Kmiecika w r. +, ++ rodziców z obu stron, brata Mariana i ++ z pokrewieństwa.

Czwartek 20​ lipca

7​30- 1. Za + Olgę Zbroja ofiar. od lokatorów z ul. Solidarności 3 a, b i c.
2. Za++ lokatorów z ul. Solidarności 3 a, b i c.

18​00- 1. Za + Halinę Ziemian w r. ur. - ofiar. od męża i córki z rodziną.
2. Za + Janusza Uba w 30 dzień po +.

Piątek 21 lipca

7​30- Za ++ Mariannę i Joannę Janiaczyk.

17​00-CICHA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

18​00- Za ++ siostry Renatę, Klarę, Małgorzatę i Rutę oraz ++ z pokrewieństwa.

Sobota 22 lipca
ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY

7​30- Za + Łukasza Wielgusa w 1 r. +.

14​00-ŚLUB RZYMSKI: Wioleta CHĘCIŃSKA i Dawid PALUCH.

18​00- Za + Renatę Wieczorek w 2 r. +, + męża Ludwika oraz ++ z pokrew. z obu stron.

NIEDZIELA 23 lipca
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

6​30-Dziękcz . W int. Tadeusza Gorola z ok. 60 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski,
z prośbą o błog. Boże, zdrowie dla Solenizanta i rodziny T.D.

8​00- Za ++ Klarę i Jerzego Namysło ++ braci Piotra i Jerzego, ++ teściów i + męża Jerzego Stryczek.

9​30- Za + Mieczysławę Kwolek w r. ur.

11​00-Dziękcz . W int. Agaty Kowalcze z ok. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie.

14​30-Dziękcz . W int. Edyty Niebrój z ok. 80 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski,
z prośbą o błog. Boże, zdrowie dla Solenizantki i rodziny T.D.

16​00- 1. Za + Norberta Grzeganka w r. +, jego + żonę Różę i ++ pokrewieństwo z obu stron.
2.Za + Alojzego Skupin w 10 r. +.

NIEDZIELA 16 LIPCA 2023 XV NIEDZIELA ZWYKŁA

„Bóg nie rzuca słów na wiatr  Jego argumenty są nieodparte. Jego Miłość jest nie gołosłowna,  ale znajduje swoje miejsce na krzyżu. Cierpienie mistyczne trwa w Kościele jako argument dla człowieka, że Bóg go ukochał, umiłował bez reszty, do końca.”
 Kolekta dzisiejsza jest ofiarą kopertową, przeznaczoną na potrzeby naszego kościoła i parafii.
  • Dziś i w przyszłą niedzielę w salce można zapisać się na Halembską Pielgrzymkę na Jasną Górę.
  • Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę17.30.
  • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Po mszy o 7.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 17.00.
  • W sobotę 22 lipca przypada w naszej parafii wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Po mszy o 7.30 wystawienie i adoracja do godz. 18.00. O 17.30 nabożeństwo eucharystyczne. Zachęcamy do modlitwy wspólnotowej i indywidualnej.
  • W przyszłą niedzielę podczas mszy świętej o 14.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego. Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę16.30 w salce.
  • Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Kalwarię Piekarską. Przed kościołem zbiórka na dofinansowanie Halembskiej, Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.
  • Przypominamy o zmienionym na czas wakacji porządku mszy i funkcjonowaniu kancelarii
Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz informator parafialny.