NIEDZIELA 25 września 2022 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

„W dzisiejszej Ewangelii spotykamy dwie przeciwstawne postawy: próżnego bogacza i pokornego Łazarza. Skierowane do nas ostrzeżenie pobudza do modlitwy o dar wrażliwości i duchowej czujności. Prośmy w dzisiejszej Eucharystii, aby nasze spojrzenie na życie było prawdziwie zanurzone w optyce Ewangelii.”
  • Modlitwa Grupy Odnowy w Duchu Świętym we wtorek po mszy św. wieczornej.
  • W środę17.30 nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  • Członków nowo powołanej Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie w środę 28 września o godz. 19.00 do salki na piętrze.
  • Msza św. szkolna w czwartek17.00.
  • Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 17.00.
  • Począwszy od soboty zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o 17.15, a w niedziele o 17.00.
  • W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. O 7.30 różaniec, a o 8.00 msza św. w intencjach Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • W sobotę od 17.00 okazja do spowiedzi.
  • Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.
Pielgrzymka Żywego Różańca odbędzie się w katedrze w sobotę 8 października. Rozpoczęcie o godzinie 10.30. Msza św. pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca będzie sprawowana o godz. 12.00.   Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz informator parafialny.