NIEDZIELA 23 stycznia 2021 III NIEDZIELA ZWYKŁA – NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO

”Dziś w Kościele obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez papieża Franciszka. Wierzymy, że także dziś Chrystus jest obecny w swoim Słowie i chlebie eucharystycznym, a pośród nas wypełniają się Boże obietnice. Wzbudźmy w sobie pragnienie słuchania słowa Pana, aby mogło zamieszkać w nas z całym swym bogactwem.”
  • Modlitwa Grupy Odnowy w Duchu Świętym we wtorek po mszy wieczornej.
  • W środę17.30 nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  • Msza święta szkolna w czwartek17.00.
  • W piątek od 17.00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W sobotę od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, o 17.30 różaniec, który poprowadzą członkowie VII i VIII róży.
  • Babcie i dziadkowie z okazji ich święta, znajdą w wiklinowych koszykach, przy wyjściu z Kościoła,  przygotowaną dla nich przez Stowarzyszenie św. Filipa Nereusza, małą niespodziankę. Zapraszamy.
  • Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w odwiedzinach duszpasterskich w ramach tegorocznej kolędy.
  • Składamy także serdeczne Bóg zapłać tym, którzy przygotowali paczki dla potrzebujących w ramach  akcji Boże Narodzenie w pudełku po butach.

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz informator parafialny.