NIEDZIELA 17 PAŹDZIERNIKA 2021 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

„Zgromadzeni na Eucharystii jako Kościół-wspólnota chcemy słuchać słowa Jezusa, który „nie przyszedł, aby Mu służono, lecz żeby służyć i dać swoje życie jako okup za wielu”. Pamiętając, że owocem Jego śmierci jest dar Ducha Świętego, prośmy o umiejętność aktywnego podjęcia odpowiedzialności za dobro Kościoła. Niech rozpoczynający się dzisiaj diecezjalny etap synodu zwołanego przez papieża Franciszka przyniesie błogosławione owoce. ”
  1. Kolekta dzisiejsza jest ofiarą specjalną – kopertową, przeznaczoną na potrzeby naszego kościoła i parafii.
  2. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Różaniec odmawiamy w czwartki po mszy  szkolnej, około 17.30, w niedziele o 17.00, a w pozostałe dni tygodnia o 17.15.
  3. Adoracja przygotowana przez Grupę Poniedziałekjutro o 20.00 w kaplicy.
  4. Modlitwa Grupy Odnowy w Duchu Świętymwe wtorek po mszy wieczornej.
  5. Msza św. szkolna w czwartek17.00.
  6. Młodzieżowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek20.30 w kaplicy.
  7. W sobotę od 17.00 okazja do spowiedzi.
  8. W przyszłą niedzielę podczas mszy o 14.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego. Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę16.30 w salce.
  9. Nauczycieli zapraszamy w tym miesiącu na spotkanie w piątek 29 października po mszy wieczornej.
  10. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na misje.
  11. Młodzież oazowa zaprasza dziś na papieskie kremówki prosto z Wadowic. Zebrane ofiary będą przeznaczone na dofinansowanie rekolekcji i wyjazdów młodzieży.
  12. W zakrystii i w kancelarii można składać zalecki za zmarłych. Formularze na zalecki znajdziemy przy wyjściu z kościoła i kaplicy.
  13. Prezydent naszego miasta zaprasza mieszkańców Halemby na spotkanie, które odbędzie się jutro, w poniedziałek, o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 27 przy ulicy Zamenhofa.

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz informator parafialny.