Ogłoszenia 8.07.2018

„Jezus dziwił się niedowiarstwu mieszkańców swojego rodzinnego miasta. My również przyszliśmy na spotkanie z Jezusem. U progu tej Eucharystii postawmy sobie pytanie o to, co przenika nasze serca. Pomiędzy wiarą, a powątpiewaniem jest bowiem jeszcze obojętność, która zagraża nam najbardziej. Chrystus przynosi nam dobrą nowinę. On naucza i uzdrawia, nie lekceważmy Jego obecności pośród nas.”

  • We wtorek po porannej mszy św. spotkanie klubu seniora. Wyjazd klubu seniora do Międzybrodzia w czwartek o godz. 8.00. Zbiórka prz krzyżu na ul. Zamenhofa.
  • Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o 17.30.
  • W piątek 13 lipca przypada dzień fatimski. Różaniec odmówimy o 17.15. Po mszy wieczornej procesja dookoła kościoła z figurą Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy.
  • W piątek od 17.00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W sobotę od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Od 17.30 różaniec, który poprowadzą członkowie XIII i XIV róży.
  • W przyszłą niedzielę msza św. o 14.30 będzie sprawowana w intencji rocznych dzieci, ich rodziców i chrzestnych.
  • Przypominamy, że w czasie wakacji msze św. są sprawowane w dni powszednie o 7.30 i 18.00, a w niedziele nie ma mszy wieczornej o godz. 18.00.
  • W czasie wakacji również kancelaria parafialna jest czynna w porządku wakacyjnym, to znaczy w poniedziałki i czwartki od 16.00 do 17.45, w środy od 8.00 do 10.00 i w piątki od 8.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.45.
  • Kolekta przyszłej niedzieli będzie ofiarą specjalną – kopertową, przeznaczoną na potrzeby naszego kościoła i parafii.
  • Trwają internetowe zapisy na Halembską Pielgrzymkę na Jasną Górę. Można nadal wpłacać ofiary na fundusz pielgrzymkowy i składać intencje modlitewne.

W kancelarii można zamawiać intencje mszalne, które księża odprawią w czasie wakacji. W czasie wakacji zachęcamy do lektury Pisma Świętego, czasopism i książek religijnych. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, dla dzieci jest Anioł Stróż i nasz informator parafialny.

-->