Ogłoszenia 7.01.2018

„Obchodzimy dziś Niedzielę Chrztu Pańskiego. Kiedy Jan Chrzciciel zobaczył nadchodzącego Jezusa, powiedzieł: „Oto Baranek Boży, który gładzi grzech świata”. Te same słowa wypowiadamy       i my podczas każdej Mszy św. tuż przed momentem przyjęcia Komunii św. Może już przyzwyczailiśmy się do tych słów. A zawierają one w sobie głęboką prawdę. Wskazują na Jezusa, który oddał swoje życie za każdego z nas.”

• Jak co roku Dzieci Maryi zapraszają na Jasełka, które przedstawią dziś po mszy św. wieczornej.
  • Adoracja przygotowana przez Grupę Poniedziałek jutro o 20.00 w kaplicy.
  • W środę o 17.30 nowenna do Matki Boskiej Nieustajacej Pomocy. Przypominamy, że podczas trwania kolęd w czasie nowenny nie ma okazji do spowiedzi.
  • W czwartek o 17.00 msza święta szkolna dla dzieci.
  • Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 17.00.
  • W sobotę od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. O 17.30 różaniec, który poprowadzą członkowie I i II róży.
  • W przyszłą niedzielę msza św. o 14.30 będzie sprawowana w intencji rocznych dzieci, ich rodziców    i chrzestnych.
  • Spotkanie Klubu Seniora w środę po mszy św. o godz. 8.00
  • Trwają odwiedziny kolędowe. Zapisy na kolędę dodatkową, która odbędzie się w sobotę                27 stycznia w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  • Nasza parafia organizuje Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania będą odbywać się przez 10 tygodni w poniedziałki, począwszy od 19 lutego. W ramach każdego spotkania: konferencja, rozważanie tekstu Pisma św. i adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapisy w kancelarii, zakrystii i przez stronę internetową.
  • Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na archidiecezję.
  • Już dziś informujemy, że chorych parafian odwiedzimy w sobotę 17 lutego.
    • 14 Stycznia w  Parafii Ducha Świętego w Czarnym Lesie odbędzie się  XXIII Rudzkie Spotkanie Kolędowe. Początek o godz. 16.00.

Jest  nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz informator parafialny.