Ogłoszenia 6.10.2019

Nie jesteś sam. Bóg zna twoje zmartwienia, lęki oraz radości i pragnienia. To jest niesamowite, że w każdej chwili można się zwrócić do Boga i w Nim szukać oparcia. Prośbę o przymnożenie wiary, którą uczniowie w dzisiejszej Ewangelii kierują do Jezusa, uczyńmy również naszą modlitwą. Niech wyznawana przez nas wiara w żywego Boga, ma głębokie zakorzenienie w naszych sercach.”

  • W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Różaniec odmawiamy w czwartki po mszy szkolnej około 17.30, w niedziele o 17.00, a w pozostałe dni tygodnia o 17.15.
  • Adoracja przygotowana przez Grupę Poniedziałek jutro o 20.00 w kaplicy.
  • Miesięczna spowiedź dla uczniów szkół podstawowych w czwartek od 16.15 do 16.45.
  • Msza św. szkolna w czwartek o 17.00.
  • Drugie spotkanie dla młodzieży klas drugich szkół średnich w ramach kursu przedmałżeńskiego w czwartek o 18.45 w salce.Tematem będzie problematyka związana z czystością przedmałżeńską.
  • Odwiedziny chorych w sobotę 12 października. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  • Pierwsza część nauk przedślubnych dla narzeczonych w sobotę o 16.00 w salce.
  • W sobotę od 17.00 okazja do spowiedzi.
  • W przyszłą niedzielę podczas mszy o 14.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego. Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 16.30 w salce.
  • W przyszłą niedzielę obchodzimy kolejny Dzień Papieski. Jest to również dzień fatimski. Przed kościołem zbiórka na stypendia Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.Nasza młodzież oazowa zaprasza na papieskie kremówki prosto z Wadowic. Zebrane ofiary będą przeznaczone na dofinansowanie rekolekcji i wyjazdów młodzieży. O 17.00 różaniec fatimski. Z powodu prac remontowych nie będzie procesji dookoła kościoła.

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego nasz informator parafialny.

-->