Ogłoszenia 5.05.2019

Dziś usłyszymy o kolejnym spotkaniu zmartwychwstałego Jezusa z uczniami w czasie, kiedy łowili ryby, czyli wykonywali swoją pracę. W tym radosnym okresie wielkanocnym warto sobie uświadomić, że On przychodzi również do naszej codzienności. Wprawdzie Go nie widzimy, ale On jest. Obyśmy potrafili Go poznać, jak jeden z uczniów, który powiedział: „To jest Pan!”.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Katowicach.

 • Adoracja przygotowana przez Grupę Poniedziałek jutro o 20.00 w kaplicy.
 • W środę 8 maja, podczas mszy św. o godz. 18.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Kolekta zebrana na tej mszy św. jest przeznaczona na fundusz stypendialny, wspierający kształcenie zdolnej młodzieży z potrzebujących rodzin.
 • W maju oddajemy cześć Matce Najświętszej. Godzinki od poniedziałku do soboty o 6.30. Majowe w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 17.00. W środę z powodu bierzmowania majowe odprawimy wyjątkowo o 17.00.
 • Msza św. szkolna w czwartek o godz. 17.00.
 • W piątek od 17.00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Pierwsza część nauk przedślubnych dla narzeczonych w sobotę o 16.00 w salce.
 • W sobotę od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.
 • W przyszłą niedzielę podczas mszy o godz. 11.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 15 przystąpią do I Komunii św. Nabożeństwo majowe z ich udziałem o 17.00. Spowiedź przed I Komunią dla dzieci, ich rodziców i gości w sobotę o godz. 9.00.
 • Sakramentu chrztu św. udzielimy w przyszłą niedzielę podczas mszy o 14.30. Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 16.30 w salce.
 • Najbliższe odwiedziny chorych w sobotę 18 maja. Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
 • W najbliższą sobotę 11 maja odbędzie się tradycyjna pielgrzymka naszego dekanatu do Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes w Kochłowicach. Początek o 17.15 w kościele sanktuaryjnym. Uroczysta msza św. o godz. 11.00.

 

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego nasz informator parafialny.

-->