ogłoszenia 3.02.2019

Święty Paweł przypomina nam dzisiaj, że najważniejsza jest miłość. Podczas mszy świętej modlimy się, abyśmy kochali Boga i innych ludzi. Miłość, do której dążymy jest cierpliwa, nie zazdrości, nie szuka swego i wszystko przetrzyma. Bóg uczy nas tej miłości przez swoje słowo i codzienne wydarzenia.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu przygotowana przez Grupę Poniedziałek jutro o 20.00 w kaplicy.

• Pokolędowe rozmyślania, to temat katechezy dla dorosłych, na którą zapraszamy w poniedziałek po mszy świętej wieczornej.

• We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Agaty. Po mszach świętych o 7.00 i 8.00 pobłogosławimy chleb.

• Msza święta szkolna w czwartek o 17.00.

• W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza św. w intencji kapłanów, kleryków i sióstr zakonnych naszej parafii oraz o nowe powołania o godz. 7.00. Adoracja Betańskiej Misji Wspierania Kapłanów od 16.00 w kaplicy.

• Miesięczna spowiedź dzieci w czwartek od 16.00 do 16.45.