Ogłoszenia 25.08.2019

„Naszym dążeniem jest niebo – życie wieczne z Bogiem. Przyjście na Mszę św. jest wyrazem naszej wiary i pragnienia szczęścia pochodzącego od Boga. Jezus dziś mówi, abyśmy wchodzili przez ciasne drzwi. Nie to, co wygodne, często krzykliwe, proponowane przez świat, jest źródłem prawdziwej radości, ale Chrystus, który jest drogą, prawdą i życiem.”

  • Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o 17.30.
  • Msza św. w intencji zmarłego ks. proboszcza Zygmunta Długajczyka w 13 r. śmierci w środę o 18.00.
  • Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 17.00.
  • W sobotę o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. O 17.30 różaniec, który poprowadzą członkowie IX i X róży.
  • W przyszłą niedzielę kazanie wygłosi ojciec Artur Wilczek duszpasterzujący na Syberii. Przed kościołem zbiórka na pomoc biednym dzieciom mieszkającym na terenie jego parafii. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na archidiecezję.
  •  W przyszłą niedzielę w katowickiej katedrze odbędzie się dzień wspólnoty Ruchu Światło – Życie.
  •  Koło Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Torunia i Lichenia, w dniach od 6 do 8 września. Szczegóły w gablotce.

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz informator parafialny.

-->