Ogłoszenia 20.01.2019

Każdy z nas jest dzieckiem Boga i jest powołany do pełnienia uczynków miłości w chrześcijańskim życiu. Eucharystyczna Ofiara, w której pragniemy uczestniczyć przygotowuje nasze serca do pełnienia woli Bożej w codziennym życiu, a przede wszystkim  oczyszcza nasze intencje i pragnienia, które nie pochodzą z Bożego zamysłu. Każdy człowiek od momentu chrztu świętego jest powołany przez Stwórcę do pełnienia Jego woli i głoszenia prawdy.”

 

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest ofiarą specjalną – kopertową, przeznaczoną na ogrzewanie kościoła
i salek katechetycznych.

 • Na mszę św. w intencji babć i dziadków naszej parafii z okazji ich święta zapraszamy jutro – w poniedziałek o godz. 7.00.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu przygotowana przez Grupę Poniedziałek jutro o 20.00 w kaplicy.
 • Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o 17.30.
 • Msza święta szkolna w czwartek o 17.00. Po mszy w salce nr 3 kiermasz ubranek komunijnych.
 • Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 17.00.
 • W kancelarii parafialnej i w zakrystii można zgłaszać się na kolędę dodatkową, która odbędzie się w najbliższą sobotę – 26 stycznia. Początek o godz. 13.00, a nie jak wcześniej zapowiadaliśmy o 14.30.
 • W sobotę od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. O 17.30 różaniec, który poprowadzą członkowie XI i XII róży.
 • W nocy z 26 na 27 stycznia w Hali Widowiskowo – Sportowej w Jastrzębiu Zdroju młodzi z naszej parafii wraz z młodymi naszej archidiecezji będą przeżywać Światowe Dni Młodzieży z ojcem świętym Franciszkiem w ramach Panamy na Śląsku.
 • Już dziś informujemy, że najbliższe nauki przedślubne dla narzeczonych odbędą się w soboty 9, 16 i 23 lutego.
 • Chorych odwiedzimy w sobotę 9 lutego. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 • Nadal można zapisać się na organizowany przez naszą parafię wyjazd do Austrii i na Węgry. Data wyjazdu uległa zmianie. Nowy termin, to 8 do 14 lipca. Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem biura podróży w czwartek 31 stycznia po mszy wieczornej.

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz informator parafialny.

-->