Ogłoszenia 2.09.2018

Dla nas, chrześcijan, ważne jest, aby życie oparte było na prawdzie. Tego uczy nas Jezus. Nie może być rozdźwięku między tym, co wyznajemy, a tym, jak postępujemy. Naszą drogą jest miłość potwierdzona czynem. Niech udział we mszy świętej umocni nas w czynieniu dobra.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na archidiecezję.

 • Jutro o 20.00 w kaplicy adoracja przygotowana przez Grupę Poniedziałek.
 • Dzieci naszej parafii, ich rodziców i wychowawców zapraszamy na msze św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, które odprawimy we wtorek 4 września: o godz. 8.30 msza św. dla Szkoły Podstawowej nr 27, o 11.00 dla Szkoły Podstawowej nr 15.
 • Katecheza dla grupy Odnowienia Wczesnej Komunii we wtorek o 17.15. Tego samego dnia w salce nr 3 zapisy dzieci do Wczesnej Komunii na rok 2019 od godz. 16.00 do 17.00.
 • Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o 17.30.
 • Pierwsza po wakacjach próba chóru parafialnego Cantate Deo w środę o 18.00 w salce. Zapraszamy również nowych chętnych do śpiewu w naszym chórze.
 • W czwartek o 17.00 pierwsza po wakacyjnej przerwie msza św. szkolna z poświęceniem tornistrów pierwszoklasistów.
 • W piątek o 18.00 msza św. z udziałem młodzieży oazowej. Po mszy spotkanie w salce. Serdecznie zapraszamy młodzież szkolną, szczególnie kandydatów do bierzmowania.
 • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek o 7.00 msza św. w intencji kapłanów, kleryków i sióstr zakonnych oraz o nowe powołania; o 16.00 w kaplicy adoracja Betańskiej Misji Wspierania Kapłanów. W piątek po mszy o 8.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, a o 17.00 adoracja Straży Honorowej i okazja do spowiedzi, szczególnie dla dzieci wczesnokomunijnych i ich rodziców.
 • W sobotę przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. O 7.30 modlitwa różańcowa, a o 8.00 msza św. w intencjach Koła Przyjaciół Radia Maryja. Od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Różaniec o 17.30 poprowadzą członkowie XIII i XIV róży.
 • Chorych odwiedzimy w najbliższą sobotę 8 września. Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
 • W przyszłą niedzielę podczas mszy o 14.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego. Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 16.30 w salce.
 • Członków Rady Parafialnej już dziś zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 24 września po mszy świętej wieczornej.
 • Narzeczonych informujemy, że najbliższe nauki przedślubne odbędą się w soboty 6, 13 i 20 października.

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i nasz informator parafialny. Jest również Anioł Stróż dla najmłodszych

-->