Ogłoszenia 15.07.2018

Bóg wybrał nas przed założeniem świata. Nie jesteśmy dziełem przypadku, ale Jego kochanymi dziećmi. Choć wiele rzeczy się zmienia w naszym życiu i na całym świecie, jedna na pewno pozostaje niezmienna – Boża miłość. Ona stale towarzyszy nam w realizacji naszego powołania na drodze do świętości.

• Jutro o 20.00 adoracja przygotowana przez Grupę Poniedziałek.
  • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Po mszy o 7.30 nabożeństwo do MiłosierdziaBożego i okazja do oddania czci relikwiom św. siostry Faustyny.
  • W piątek od 17.00cicha adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W przyszłą niedzielę przypada w naszej parafii wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Cicha adoracja w kaplicy po mszy o 11.00 dogodz. 14.30. Zakończenie o 17.00 nabożeństwem eucharystycznym w kościele.
  • Sakramentu chrztu św. udzielimy w przyszłą niedzielę podczas mszy św. o 14.30
  • Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 16.30 w salce.
  • Przypominamy, że w czasie wakacji msze św. są sprawowane w dni powszednie o 7.30 i 18.00, a w niedziele nie ma mszy wieczornej o godz. 18.00.
  • W czasie wakacji również kancelaria parafialna jest czynna w porządku wakacyjnym. Plan jest wywieszony przed wejściem na probostwo.
  • W dniach od 22 do 24 sierpnia odbędzie się II Rowerowa Halemska Pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie w gablotce. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  • W kancelarii można zamawiać intencje mszalne, które księża odprawią w czasie wakacji.