Ogłoszenia 14.07.2019

Co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne? Pytanie to towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów i najprawdopodobniej będzie rozbrzmiewać do końca świata. Każdy z nas pragnie szczęścia,
a co najważniejsze pragnie szczęścia wiecznego.
W czasie dzisiejszej Eucharystii módlmy się wspólnie, by Bóg wlał w nasze serca łaskę głębokiej wiary, byśmy wiernie realizowali nasze powołanie do Nieba”.

• Jutro o 20.00 adoracja przygotowana przez Grupę Poniedziałek.
  • W czwartek o 20.00 w kaplicy Młodzieżowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Po mszy o 7.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i okazja do oddania czci relikwiom św. siostry Faustyny.
  • W piątek od 17.00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W sobotę od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.O 17.30 różaniec, który poprowadzą członkowie XI i XII róży.
  • W przyszłą niedzielę msza św. o 14.30 będzie sprawowana w intencji rocznych dzieci, ich rodziców i chrzestnych.
  • Kolekta w przyszłą niedzielę będzie ofiarą specjalną – kopertową, przeznaczoną na potrzeby naszego kościoła i parafii.
  • Przypominamy, że w czasie wakacji msze św. są sprawowane w dni powszednie o 7.30 i 18.00, a w niedziele nie ma mszy wieczornej o godz. 18.00.
  • W czasie wakacji również kancelaria parafialna jest czynna w porządku wakacyjnym. Plan jest wywieszony przed wejściem na probostwo.
  • Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających na Pielgrzymkę Młodych do Włoch odbędzie się

w piątek po mszy św. wieczornej. Szczególnie prosimy o obecność rodziców młodzieży.

• W dniach od 19 do 24 sierpnia odbędzie się 41. Halembska Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy rozpoczynają się w przyszłą niedzielę 21 lipca drogą internetową. Link zostanie zamieszczony na stronie parafialnej. Pozostałe zapisy w niedziele: 28 lipca, 4 i 11 sierpnia w salce nr 3 po mszach świętych, oprócz mszy o 6.30. Podobnie jak w latach ubiegłych można składać ofiary na fundusz pielgrzymkowy w zakrystii, kancelarii lub na konto parafialne. Można też składać intencje modlitewne, które będą czytane w czasie drogi. Z tyłu kościoła są wyłożone formularze, na których można zapisywać intencje modlitewne.
  • W dniach od 21 do 23 sierpnia odbędzie się III Rowerowa Halemska Pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie w gablotce. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  • W kancelarii można zamawiać intencje mszalne, które księża odprawią w czasie wakacji.

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz informator parafialny.