Ogłoszenia 10.02.2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA 10 LUTEGO 2019

V NIEDZIELA ZWYKŁA

W życiu każdego człowieka Jezus chce dokonać rzeczy, które są zdumiewające. Potrzebuje jednak naszego przyzwolenia. Potrzebuje, abyśmy wiele rzeczy robili „na Jego słowo”. A na ogół są to rzeczy z pozoru nielogiczne.”

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na archidiecezję i na pomoc w remoncie Kolegium
Polskiego w Rzymie, w którym mieszkają kapłani z polskich diecezji, studiujący
w rzymskich uczelniach.

•  Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o 17.30.
  • Trwają ferie zimowe. W czwartek nie będzie mszy świętej szkolnej.
  • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Po mszy o 8.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 17.00.
  • Druga nauka przedślubna dla narzeczonych w sobotę o 16.00.
  • W sobotę od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Różaniec o 17.30 poprowadzą członkowie XIII i XIV róży.
  • Kolekta przyszłej niedzieli będzie ofiarą specjalną – kopertową, przeznaczoną na potrzeby naszego kościoła i parafii.
  • Członków Rady Parafialnej już dziś zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w czwartek
  • 28 lutego po mszy św. wieczornej.
  • W poniedziałek 11 lutego w Sanktuarium MB z Lourdes w Kochłowicach odbędzie się uroczystość odpustowa, połączona z obchodami Światowego Dnia Chorego. O 11.15 Różaniec, a o 12.00 msza św. odpustowa z kazaniem ks. Tomasza Nowaka wieloletniego duszpasterza Caritas. Szczegóły na plakacie.

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, Małego Gościa nasz informator parafialny.