Ogłoszenia 1.07.2018

Współczesny świat zachęca nas do ciągłego nabywania, do posiadania, odwracając nas w ten
sposób od prawdziwych wartości. To co wokół nas jest tutaj na ziemi jest niestałe i niepewne. Tylko to zostanie przy nas, co sobie przygotujemy w Niebie. Tylko dobre czyny, wykonane z Bożej łaski i z dobrą intencją stanowią w oczach Stwórcy piękno.”
Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.

  • Jutro o 20.00 w kaplicy adoracja przygotowana przez Grupę Poniedziałek.
  • Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o 17.30.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek o 7.30 msza św. w intencji kapłanów, kleryków i sióstr zakonnych oraz o nowe powołania. O 17.00 adoracja Betańskiej Misji Wspierania Kapłanów. W piątek po mszy o 7.30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, od 17.00 okazja do spowiedzi i adoracja Straży Honorowej NSPJ. W sobotę o 7.00 modlitwa różańcowa prowadzona przez Koło Przyjaciół Radia Maryja.
  • W sobotę od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Od 17.30 różaniec, który poprowadzą członkowie XI i XII róży.
  • Przypominamy, że w czasie wakacji msze św. są sprawowane w dni powszednie o 7.30 i 18.00, a w niedziele nie ma mszy wieczornej o godz. 18.00.
  • W przyszłą niedzielę, podczas mszy o 14.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego. Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 16.30 w salce.
-->