Oaza Dzieci Bożych

Dzieci, podczas spotkań,  przez wspólną modlitwę, śpiew i zabawę  poznają Pana Boga i  uczą się, w jaki sposób stawać się Dzieckiem Bożym, czyli dobrym człowiekiem. Chodzi o to, żeby dziecko zobaczyło jak dużo szczęścia i radości daje życie z Jezusem, w oparciu o Jego Ewangelię. Wspólnota Oaza Dzieci Bożych działa w naszej parafii od 2015 r. Należą do niej wszystkie chętne dzieci od pierwszej klasy szkoły podstawowej, zarówno chłopcy jak i dziewczyny. Spotkania formacyjne odbywają się w każdą sobotę w godz. 12.30 - 14.00 w salkach parafialnych.  Obecnym opiekunem wspólnoty jest Ks. Proboszcz Bernard Drozd. Moderatorami wspólnoty są Klaudia Latak oraz Przemysław Sobota, którzy wraz z animatorami Bernadettą Młynarską i Patrykiem Potyka  starają się dbać o atmosferę na spotkaniach oraz sprostać oczekiwaniom wszystkich dzieci! Nie tylko bawimy się i śpiewamy, ale poprzez spotkania formacyjne staramy się być coraz lepszymi ludźmi. Co jeszcze robimy na spotkaniach? Organizujemy warsztaty dla dzieci aby mogły rozwijać swoje talenty. Mamy wieczory filmowe oraz dyskoteki aby wspólnie dobrze się bawić. Gry terenowe aby nauczyć się współpracy. Podczas roku szkolnego organizujemy wiele przedsięwzięć (np. kiermasz odpustowy, kiermasz świąteczny, Przedstawienia Pasja, kiermasz na  festynie parafialnym itp.) Czym wyróżnia się nasza wspólnota? Nasza wspólnota jako jedyna w naszej parafii organizuje wyjazdy letnie na mazury jak i zimowe w Góry aby dzieci miały możliwość nauczenia się samodzielności, odpowiedzialności oraz bliższego poznania kolegów i koleżanek ze wspólnoty! A co najważniejsze na wyjazdach dobrze razem się bawimy na Chwałę Najwyższego!Czekamy właśnie na Ciebie![gallery ids="1809,1810,1811"]