Intencje mszalne od 6 do 13 lutego 2022

NIEDZIELA 6 lutego​
​V NIEDZIELA ZWYKŁA

6​30- Za + żonę Krystynę Nowicką  – msza św. gregoriańska.

8​00- 1. Za ++ Felicję, Władysława, Władysławę i Antoniego Gredka oraz ++ Julię i Tomasza Majcher.
2. Za + Romana Brożka oraz ++ pokrewieństwo.

9​30- 1. Za ++ Irenę i Rudolfa Fliegner, ich ++ rodziców oraz ++ pokrewieństwo z obu stron.
2. Za + Krystynę Mańkę, jej ++ rodziców Eugenię i Alojzego oraz ++ pokrew. z obu stron.

11​00- 1.Dziękcz . W int. ks. Bartłomieja Cudziły z ok. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, światło Ducha Świętego i zdrowie na dalsze lata posługi kapłańskiej.
2. Dziękcz . W int. Michała Szydły z ok. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie.

14​30-Dziękcz . W int. Jolanty Szpakowskiej z ok. 60 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie dla Solenizantki i rodziny T.D.

16​00- Za + męża Gintra Steuera w 21 r. +, ++ brata Rudolfa, rodziców i pokrew. z obu stron oraz + chrześnicę Barbarę.

18​00- 1. Za + Różę Dołgopołą w 30 dz. po +.
2. Za + Adama Kadłubskiego w 30 dz. po +.

​Poniedziałek 7 lutego

7​00- Za + żonę Krystynę Nowicką  – msza św. gregoriańska.

8​00- 1.Dziękcz . W int. małż. Grażyny i Ryszarda z ok. r. śl. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie dla Jubilatów i rodziny.
2.Dziękcz . Z ok. urodzin z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie.

18​00- 1. Za + męża Antoniego Jasińskiego w 1 r. + oraz ++ rodziców z obu stron i ++ rodzeństwo.
2. Za ++ Zofię i Józefa Kwolek – ofiar. od przyjaciółek.

​Wtorek 8​ lutego

7​00- Za + żonę Krystynę Nowicką  – msza św. gregoriańska.

8​00- Za ++ Różę i Jerzego Nowok oraz ++ pokrew. z obu stron.

18​00- 1. Do Miłosierdzia Bożego przez wstaw. Matki Boskiej Bolesnej i św. Józefa w int. członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i o dar życia wiecznego dla ++ członków.
2. O nawrócenie grzeszników.

Środa 9 ​lutego

7​00- Za ++ rodziców Reginę i Wilhelma oraz ++ pokrewieństwo z obu stron.

8​00- Za + żonę Krystynę Nowicką  – msza św. gregoriańska.

18​00- 1. Za + Annę Suszkę, + męża Zenona oraz ++ rodziców z obu stron.
2. Za + chrześniaka Bogdana Jarząbka.

Czwartek 10​ lutego
WSPOMNIENIE ŚW. SCHOLASTYKI, DZ.

7​00-Dziękcz . W int. Irmy Hajok z ok. 90 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie dla Solenizantki i rodziny T.D.

8​00- Za + żonę Krystynę Nowicką – msza św. gregoriańska.

17​00- Za + Stefana Kowalczyka – ofiar. od Dariusza i Lucyny Kowalczyk z dziećmi.

18​00- 1. Za ++ rodziców Gertrudę i Ryszarda Gorol, ++ rodziców Jadwigę i Alfonsa Nowak i + męża Józefa.
2. Za + Adama Kadłubskiego oraz ++ lokatorów z ul. Międzyblokowej 7, 7a – d.

Piątek 11 lutego​

7​00- Za + żonę Krystynę Nowicką  – msza św. gregoriańska.

8​00- 1. Za ++ rodziców, rodzeństwo, pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ rodziców Helenę i Stanisława Fila.

17​00-CICHA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

18​00- 1. Za + Franciszka Skorkę w 1 r. +, + żonę i ++ pokrewieństwo z obu stron.
2. Za + Krystynę Taranek w 1 r. +.

Sobota 12 lutego

7​00- Za + żonę Krystynę Nowicką  – msza św. gregoriańska.

8​00- 1. Za + Waltra Enenkiela w 10 r. + oraz ++ rodziców i pokrew. z obu stron.
2. Za + matkę Łucję Rek w 30 dz. po +, + ojca Leopolda, ++ siostrę i brata oraz ++ dziadków z obu stron.

18​00- 1. Za + Romana Pawlika w 7 r. + oraz ++ rodziców i teściów.
2. Za + Lidię Grudnik w r. +, ++ rodziców i pokrew. z obu stron.

​NIEDZIELA 13 lutego​
​VI NIEDZIELA ZWYKŁA

6​30- Za + Stefana Kowalczyka – ofiar. od siostrzenicy Katarzyny z rodziną.

8​00- Za + żonę Krystynę Nowicką  – msza św. gregoriańska.

9​30- 1. Za + Andrzeja Rutę w 30 dz. po +.
2. Za + Irenę Sojkę w 30 dz. po +.

14​30- W pewnej intencji.

16​00- 1. Za + Marię Jarosińską – ofiar. od koleżanek i kolegów szkolnych.
2. Za + Barbarę Maj w 30 dz. po +.

18​00- 1. Za + Reginę Polok – ofiar. od rodziny Pilich.
2. Za + Jadwigę Kosowską w r. ur. - ofiar. od Kariny i Urszuli.

NIEDZIELA 6 lutego 2022 V NIEDZIELA ZWYKŁA

„Na Twoje słowo zarzucę sieci – odpowiada Piotr na prośbę Jezusa w dzisiejszej Ewangelii. Posłuszeństwo słowu Chrystusa i gotowość, by je wprowadzić w życie, to podstawowe zadanie chrześcijanina. U progu tej Eucharystii wzbudźmy w sobie szczerą intencję wsłuchania się w słowa Pana i prośmy o dary potrzebne do ich realizacji.”
  Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na archidiecezję.
  • Adoracja przygotowana przez Grupę Poniedziałek jutro o 20.00 w kaplicy.
  • Modlitwa Grupy Odnowy w Duchu Świętym we wtorek po mszy wieczornej.
  • Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę17.30.
  • Msza święta szkolna w czwartek17.00. Po mszy w salce kiermasz ubranek komunijnych.
  • Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 17.00.
  • Naszych chorych parafian odwiedzimy w najbliższą sobotę, 12 lutego. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  • W sobotę od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Różaniec o 17.30 poprowadzą członkowie I i II róży. Pierwsza część nauk przedślubnych w sobotę16.00.
  • W przyszłą niedzielę podczas mszy o  14.30 sakramentu chrztu świętego. Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę16.30 w salce.
  • Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza prosi o przekazanie 1% podatku. Pomoc w rozliczeniu zeznań podatkowych można uzyskać w każdą sobotę od 9.00 do 11.00w biurze Stowarzyszenia, przy ulicy Solidarności 21.
Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, Anioł Stróż dla najmłodszych i nasz informator parafialny.