Intencje mszalne od 16 do 23 stycznia 2022

NIEDZIELA 16 stycznia​
​II NIEDZIELA ZWYKŁA

6​30- Za + Różę Grzeganek w r. + i + męża Norberta.

8​00- Za + Jana Osmana w 19 r. +.

9​30​-​ 1. Za + Wiktorię Osman  – msza św. gregoriańska
2. W int. Domowego Kościoła naszej parafii.

11​00-Dziękcz . W int. małż. Beaty i Mirosława Resteckich  z okazji 35 r. śl. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie dla Jubilatów i rodziny T.D.

14​30- 1. Dziękcz . W int. małż. Stefanii i Bronisława Wilim z okazji 40 r. śl. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie dla Jubilatów i rodziny T.D.
2. W intencji rocznychdzieci , ich rodziców i chrzestnych.

16​00- 1. Za + Irenę Morawską w 3 r. +.
2. Za + Irenę Kozubek.

18​00- Za ++ Anielę i Gotfryda Maruszczyk w r. + oraz ++ pokrewieństwo z obu stron.

Poniedziałek 17 stycznia
WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO , OPATA.

7​00- Za + Wiktorię Osman  – msza św. gregoriańska.

8​00- 1. Za + Romana Guzika w 24 r. +.
2. Za + ojca Franciszka w 2 r. + i w r. ur., + matkę Teresę oraz ++ pokrew. z obu stron.

18​00-Dziękcz . W int. Agnieszki Dola z ok. 90 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże,  zdrowie dla Solenizantki i rodziny. T.D .

​Wtorek 18 ​stycznia

7​00- Za + Wiktorię Osman  – msza św. gregoriańska.

8​00- 1. Za + Gabrielę Pokorę w 4 r. +.
2. Za + Bolesława Wieczorka w 30 dz. po +.

18​00- 1. Za + Eugeniusza Sitka – ofiar. od sąsiadów z ul. 1 Maja 21 e.
2. Za + Jerzego Siwczyka – ofiar. od lokatorów z ul. Solidarności 10, 10 a i b.

Środa 19 ​stycznia
WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA, BPA

7​00- Za ++ zalecanych.

8​00- Za + Wiktorię Osman  – msza św. gregoriańska.

18​00- Za + Pawła Mieszczanina – ofiar. od lokatorów z ul. Kosynierów 4.

Czwartek 20​ ​stycznia

7​00- Za + Wiktorię Osman  – msza św. gregoriańska.

8​00- Za + Elżbietę Kuter – ofiar. od lokatorów z ul. Zamenhofa 2, 2a, b i c.

17​00- Za + Bolesława Wieczorka – ofiar. od lokatorów z ul. Olszynowej 5a.

18​00-Dziękcz . W int. Pawła Ficka z ok. 18 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, zdrowie i dary Ducha Św.

Piątek 21 ​stycznia
WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI, DZ. I MĘCZ.

7​00- Za babcie i dziadków naszej parafii.

8​00- 1. Za + Wiktorię Osman  – msza św. gregoriańska.
2. Za + Kazimierza Lubojańskiego w r. ur.

17​00-CICHA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

18​00- Za + Stanisława Zagorskiego w 1 r. + oraz ++ z rodzin Zagorskich i Deptów.

Sobota 22​ ​stycznia

7​00- Za + Wiktorię Osman – msza św. gregoriańska.

8​00- Za + Marię Obrzud w 30 dz. po + i + męża Władysława.

18​00- 1. Za + Wojciecha Czaję w 2 r. + oraz ++ babcie: Stefanię, Helenę i Alinę.
2. Za + Bożenę Hajnsz – ofiar. od lokatorów z ul. 1 Maja 23.

NIEDZIELA 23 stycznia​
​III NIEDZIELA ZWYKŁA

8​00- 1. Za ++ Zofię i Jana Dziuba.
2. Za + Leopolda Nowoka w 5 r. +.

9​30- 1. Za + żonę Zofię Pawłowską w 1 r. + oraz ++ z rodzin Pawłowski i Choroś – ofiar. od męża i córek z rodzinami.
2. Za + Wiktorię Osman  – msza św. gregoriańska

11​00-Dziękcz . W int. rodzin Bubała, Majcher i Turek z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie.

14​30-Dziękcz . W int. Jacka z ok. 45 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie dla Solenizanta i rodziny T.D.

16​00- 1. Za + Huberta Sobczyka w 1 r. +.
2. Za + Krystynę Hornik w r. ur., + męża oraz ++ pokrew. z obu stron.

18​00- 1. Za + Zbigniewa Paszkowskiego w 10 r. + oraz + Stefana Pacewicza w 3 r. +.
2. Za + Krystynę Wypiór w 30 dz. po +.

NIEDZIELA 16 stycznia 2021 II NIEDZIELA ZWYKŁA

”Uczyńcie wszystko, cokolwiek wam powie” – słowa z dzisiejszej Ewangelii wyznaczają kierunek, który powinniśmy obrać w życiu. Pośród chaosu, który panuje wokół nas, jedynie słowo i obecność Jezusa mogą zagwarantować trwały pokój i niezmierzoną radość. Rozpoczynając celebrację Eucharystii, otwórzmy się na dary, których Chrystus pragnie nam udzielić.”
 Kolekta dzisiejsza jest ofiarą specjalną – kopertową, przeznaczoną na ogrzewanie naszego kościoła.
  • Adoracja przygotowana przez Grupę Poniedziałek jutro o 20.00 w kaplicy.
  • Modlitwa Grupy Odnowy w Duchu Świętym we wtorek po mszy wieczornej.
  • Spotkanie Klubu Seniora w środę po mszy o 8.00.
  • W środę17.30 nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  • Msza święta szkolna w czwartek17.00.
  • W piątek7.00 msza św. za babcie i dziadków naszej parafii.
  • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Po mszy o 8.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • W piątek od 17.00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Chorych odwiedzimy w najbliższą sobotę – 22 stycznia. Zgłoszenia w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
  • W sobotę od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, o 17.30 różaniec, który poprowadzą członkowie V i VI róży.
  • Sakramentu chrztu świętego udzielimy w przyszłą niedzielę podczas mszy o 14.30. Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę16.30 w salce.
  • Plan kolędy, łącznie z kolędą dodatkową, która odbędzie się w sobotę 22 stycznia, znajdziemy w naszym informatorze parafialnym, na stronie internetowej parafii oraz w gablotce parafialnej.

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz informator parafialnyplanem kolęd do 22 stycznia włącznie.