Redakcja gazetki

Naszym celem jest przekazywanie informacji parafialnych, aktualnych wydarzeń, relacji z tego co już za nami. Pragniemy przybliżać sylwetki świętych, ale także ludzi mieszkających w sąsiedztwie, których życie godne jest naśladowania. W tym co robimy, nade wszystko chcemy dzielić się Bożą obecnością wśród nas, w naszej parafii, a jednocześnie głosić Jego chwałę.

Gorąco zachęcamy do włączenia się w dzieło parafialnej gazetki. Prosimy o pisanie do nas zarówno tekstów, które możemy opublikować jak też uwag i propozycji zmian.

W chwili obecnej redakcja składa się z siedmiu osób, w tym redaktor naczelny, osoba odpowiedzialna za wygląd okładki, osoba zajmująca się korektą tekstów oraz redaktorzy.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu, dokładny termin i godzina uzgadniane są na bieżąco, z reguły w poniedziałek po wydaniu kolejnego numeru gazetki.

Profil gazetki parafialnej na Facebooku: