Plan wizytacji kanonicznej od 3 do 5 lutego 2023

Plan wizytacji kanonicznej w par. Bożego Narodzenia w Halembie prowadzonej przez:

J.E. Ks. Bpa Grzegorza OLSZOWSKIEGO

3 do 5 lutego 2023

3 lutego – piątek

• 17.15 – spotkanie z kapłanami dekanatu Kochłowice
  • 18.00 – liturgiczne powitanie ks. bpa i Msza św.
  • 19.30 – spotkanie z nauczycielami i katechetami
  • 20.15 – spotkanie z młodzieżą parafii – Grupa Oazy Młodzieży, Grupa 23 + oraz z Grupą Poniedziałek.

4 lutego – sobota

• 10.00 – spotkanie z ministrantami i Dziećmi Maryi.
  • 11.00 – Msza św. dla chorych i seniorów z Sakramentem Namaszczenia i błogosławieństwem Przenajświętszym Sakramentem.
  • 14.00 – Msza św. z Sakramentem Bierzmowania.
  • 15.30 – spotkanie z uczestnikami grup parafialnych: Domowy Kościół, Odnowa w Duchu Świętym, Straż Honorowa NSPJ, III Zakon św. Franciszka, Żywy Różaniec, dawni członkowie Akcji Katolickiej, Zespół Charytatywny, Koło Przyjaciół Radia Maryja,  Apostolstwo Dobrej Śmierci, Betańska Misja Wspierania Kapłanów, rodzice kapłanów i sióstr zakonnych oraz z wdową i dziewicą konsekrowaną i z nadzwyczajnymi szafarzami Komunii.
  • 16.30 – spotkanie z Parafialną Radą Duszpasterską i Radą Ekonomiczną
  • 18.00 – Msza św. z kazaniem Bpa