Ogłoszenia 8.10.2017

„Kiedy idziemy za Jezusem, nie zabraknie nam niczego, żeby osiagnąć zbawienie. Jezus zna nas   i chce dobra każdego. Nie musimy już błądzić. Możemy wsłuchiwać się w Jego głos i podążać za Nim. Przy Jezusie jesteśmy bezpieczni. On przyszedł, aby dać nam życie.”

Dziś przed kościołem zbiórka na stypendia Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia z okazji Dnia
Papieskiego
.

• Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Różaniec odmawiamy w czwartki po mszy szkolnej około 17.30, w niedziele o 17.00, a w pozostałe dni tygodnia o 17.15.
  • Spotkanie Klubu Seniora w środę po mszy o godz. 8.00.
  • Miesięczna spowiedź dla uczniów Szkół Podstawowych nr 15 i 27 w czwartek od 16.00 do 16.45.
  • Msza św. szkolna w czwartek o 17.00.
  • W piątek przypada Dzień Fatimski. Różaniec odmówimy o 17.15. Po mszy procesja z figurą Matki Bożej dookoła kościoła.
  • Chorych odwiedzimy w sobotę 14 października. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  • II część nauk przedślubnych dla narzeczonych w sobotę o 16.00 w salce.
  • Msza św. w intencji rocznych dzieci w przyszłą niedzielę o 14.30.
  • Kolekta w przyszłą niedzielę będzie ofiarą specjalną – kopertową, przeznaczoną na potrzeby naszego kościoła i parafii.

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz informator parafialny.