Ogłoszenia 24.09.2017

„Bóg dał nam w dzierżawę dobra materialne i pragnie, byśmy używając dzieł stworzonych, mogli świadczyć o miłości i służyć swym bliźnim. Na każdej Eucharystii uczymy się postawy służebnej
i zamieniamy to, co przemijające, na dobra wieczne. ”

• Pierwsza po wakacyjnej przerwie katecheza dla dorosłych w poniedziałek po mszy św. wieczornej.
  • Temat katechezy: Czy obraz Jezusa, w którego wierzymy nie jest fałszywy?
  • Pierwsze po wakacjach spotkanie w ramach Kręgu Biblijnego w środę po mszy wieczornej.
  • Msza św. szkolna dla uczniów szkół podstawowych w czwartek o 17.00.
  • Kolejne spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego dla młodzieży z klas drugich szkół ponadgimnazjalnych w czwartek o 18.45 w salce nr 3.
  • W piątek od 17.00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W sobotę o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. O 17.30 różaniec, który poprowadzą członkowie III i IV  róży.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczyna się październik – miesiąc Różańca Świętego. O 17.00 pierwsze nabożeństwo różańcowe.
  • Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne
    w Katowicach.
  • Narzeczonych informujemy, że najbliższe nauki przedślubne odbędą się w soboty 7 i 14 października
  • Członków nowo wybranej Rady Parafialnej już dziś zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00
    i spotkanie, które odbędą się w czwartek 5 października
  • Wyjazd z Klubu Seniora do  Wisły w czwartek, 28 września o godz. 8.00 sprzed krzyża przy
    ul. Zamenhofa.

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz informator parafialny.