Intencje 21.05.2017

NIEDZIELA 21 maja
VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

-

1. Za + Janinę Krzyżewską w 5 r. + oraz + córkę Sabinę.2. Za + Cecylię Adamik w 30 dz. po +.

930

-

1. Dziękcz. W int. Aleksandry Jagielskiej z ok. 18 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą
o błog. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego.2. Dziękcz.W int. Jacka i Wojtka Kornatowskich z ok. 18 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbąo błog. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego.

1100

-

1. Dziękcz. W int. ks. Leszka Makówki z ok. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże,
światło Ducha Św. i zdrowie na czas dalszej posługi kapłańskiej.2. W int. Wiesławy Ramiączek z ok. 50 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą
o błog. Boże i zdrowie T.D.3. Dziękcz. W int. ofiarodawców zbiórki na rzecz pomocy w leczeniu – ofiar. od chorej Izy i jej rodziny.

1430

-

1. W int. rocznych dzieci, ich rodziców i chrzestnych.2. Dziękcz. W int. Marka Tendery z ok. 18 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże,
zdrowie i dary Ducha Świętego.

-

Za + ojca Tadeusza Sobstyla.

-

1. Za + męża Sylwestra Stróżyka w 10 r. + oraz ++ rodziców, teściów, siostrę i pokrew. z obu stron.2. Za + Marię Sich i ++ lokatorów z ul. 1 Maja 23a.

Poniedziałek 22 maja

DZIEŃ POWSZEDNI DNI MODLITW O URODZAJE

-

1. Za + Jerzego Liebra – ofiar. od rodziny Patlów.2. Za + Henryka Jesela – ofiar. od parafian z Morawki w Czechach.

-

MODLITWY PRZY KRZYŻU NA UL. ENERGETYKÓW I MAJOWE W KOŚCIELE.

1. Za ++ rodziców Wiktorię i Edwarda Wodzińskich, Dorotę i Franciszka Sopot,
brata Wilibalda  Wodzińskiego oraz ++ Emilię Szubert i Józefa Kędziorczyka.2. Za + żonę Mariannę Lipską w 3 r. +, ++ rodziców i pokrew. z obu stron.3. Za + Joannę Gaurę – ofiar. od koleżanek i kolegów z pracy.

Wtorek 23 maja

DZIEŃ POWSZEDNI DNI MODLITW O URODZAJE

- GODZINKI.

700

- Za + Dorotę Wilczek – msza św. gregoriańska.

800

- 1. Za + Joannę Gaurę – ofiar. od Marii i Andrzeja Gryboś.2. Za + Ryszarda Galasa w 2 r. +.

1700

- MODLITWY PRZY KRZYŻU NA UL. ZAMENHOFA I MAJOWE W KOŚCIELE.

1800

- 1. Za + męża Władysława Wojderę w 15 r. + oraz ++ rodziców i pokrew. z obu stron.2. Za + Małgorzatę Stefańską – ofiar. od lok. z ul. Energetyków 4 c.

Środa 24 maja

WSPOMNIENIE NMP WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH

-

1. Za + Bernarda Kanię – ofiar. od lok. z ul. Solidarności 6, 6a i b.2. Za + Leokadię Ostrowską – ofiar. od lok. z ul. Zamenhofa 10, 10 a – c.

1630

-

MODLITWY PRZY KRZYŻU MISYJNYM NA PLACU KOŚCIELNYM I MAJOWE.

BIERZMOWANIE.
Czwartek 25 maja

DZIEŃ POWSZEDNI

-

Za + Rudolfa Solorza w 1 r. +.

-

1. Dziękcz. W int. ojca Artura Wilczka z ok. 20 r. święceń kapłańskich z podz. za otrzymane łaski,
z prośbą o błog. Boże, dary Ducha Św. i zdrowie na dalsze lata posługi kapłańskiej.
2. Za + Dorotę Wilczek – msza św. gregoriańska.

-

Za + męża Henryka Świerkota oraz ++ z rodzin Świerkot i Gembalczyk.

-

1. Za ++ Józefa Ratkę w r. +, córkę Krystynę, ++ Emilię i Jana Żołyniak oraz ++ z pokrew.2. Za + Jana Szneidra – ofiar. od lok. z ul. Solidarności 19, 19a i b.

3. Za + matkę Mieczysławę w r. ur., ++ z rodzin Krzesaj i Ganczarski oraz + Hellę Hann.

Piątek 26 maja

WSPOMNIENIE ŚW. FILIPA NEREUSZA, PREZB.

700

1. Za + Olgę Starzyczną, + męża Stefana oraz ++ Różę i Alfreda Kurpas.2. Za + Dorotę Wilczek – msza św. gregoriańska.

-

Za + Jolantę Kozyrę z ok. Dnia Matki – ofiar. od dzieci.

-

CICHA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

-

1. W int. matek naszej parafii oraz za ++ matki.2. Dziękcz. W int. małż. Joanny i Rafała Szlaga z ok. 5 r. śl. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą
o błog. Boże i zdrowie.

3. W int. matek Henryki, Gabrieli i Urszuli z ok. Dnia Matki z prośbą o błog. Boże i zdrowie.

Sobota 27 maja

DZIEŃ POWSZEDNI

-

Za + Bogdana Rudka – ofiar. od Władysława Więckowskiego z rodziną.

1500

-

Ślub rzymski: SEPEŁOWSKI Jacek i GRAJEWSKA Joanna.

-

W kaplicy: W int. absolwentów Technikum Górniczeego w Halembie z ok. 25. lecia po maturze.

-

1. Za ++ Alojzego i Gertrudę, Stefanię i Aleksandrę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.2. Za ++ rodziców Elżbietę i Józefa Piątek, Ewę i Ludwika Jochemczak oraz + męża
Krzysztofa Jochemczaka i ++ pokrew. z obu stron.

3. Za + Krystynę Jagniątkowską w 30 dz. po +.

NIEDZIELA 28 maja
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

W pewnej intencji.

-

1. Za + Barbarę Fedyk w r. ur.2. Za + Janinę Zimałę w 1 r. +, ++ rodziców Elżbietę i Emanuela Zimała, ++ teściów

Małgorzatę i Ernesta Twaroszka oraz ++ pokrew. z obu stron.

930

-

1. Za ++ Henryka Wanota i syna Grzegorza w 6 r. +, siostrę Magdalenę w 16 r. + oraz ++ rodziców
z obu stron.2. Za + Dorotę Wilczek – msza św. gregoriańska.

1100

-

Dziękcz. W int. Patrycji Janiak z ok. 18 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże,
zdrowie i dary Ducha Świętego.

1430

-

Dziękcz.W int. Anieli Pelikan z ok. 85 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbąo błog. Boże i zdrowie T.D.

CHRZTY.

Za + Mirosława Kowalczyka w 13 r. +, ++ teściów Genowefę i Marcina Kowalczyk,
+ ojca Stefana Bartnika, ++ pokrew. z obu stron oraz + Leona Majowskiego.

-

Dziękcz. W int. małż. Marii i Jana Kałwak z ok. 30 r. śl. z prośbą o błog. Boże i zdrowie T.D.