Intencje 7.05.2017

NIEDZIELA 7 maja
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

-

Za + Jerzego Liebra – ofiar. od Bożeny i Andrzeja Jarockich.

-

1. Za + Stanisława Barczyka oraz ++ Zofię i Jana Dziuba.2. Za + Dorotę Wilczek – ofiar. od znajomych.

930

-

1. Dziękcz.W int. Krystyny Walony z ok. 80 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże,zdrowie dla Solenizantki i rodziny T.D.

2. W intencji Oazy Rodzin naszej parafii.

1100

-

I KOMUNIA ŚWIĘTA – klasy II F i G.

1430

Za Parafian.

1600

-

1. Za + Rajnolda Dziwisza w 5 r. +.2. Za + Ireneusza Biedrzyckiego – msza św. gregoriańska.

-

NABOŻEŃSTWO MAJOWE Z UDZIAŁEM DZIECI I KOMUNIJNYCH.

-

1. Za + Bogdana Rudka – ofiar. od córek.2. Za + Leokadię Ostrowską w 30 dz. po +.

Poniedziałek 8 maja

UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, BPA I MĘCZ., GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI

-

Za + Ireneusza Biedrzyckiego – msza św. gregoriańska.

-

1. Za + Bogdana Rudka – ofiar. od Stefana Więckowskiego z rodziną.2. Za + męża Lotara Szumachera w 27 r. + oraz ++ rodziców Martę i Maksa Buczek.

-

1. Za + męża Huberta Dylkę w 9 r. +, + syna Andrzeja oraz ++ rodziców z obu stron.2. Za + męża Pawła Potykę, ++ rodziców, teściów oraz ++ rodzeństwo z obu stron.

3. Za + ks. Stanisława Majchrzaka.

Wtorek 9 maja

- GODZINKI.

700

- Za + Ireneusza Biedrzyckiego – msza św. gregoriańska.

800

- 1. Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Bożej Bolesnej i św. Józefa w intencji członków
Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz o dar życia wiecznego dla ++ członków.2. Za + męża Tadeusza w 1 r. +.

- NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

1800

- 1. Za + męża Norberta Przesdzinka w r. + i w r. ur. oraz + zięcia Ryszarda Krzysteczkę w 2 r. +.

2. Za + męża Ryszarda w 12 r. +, ++ rodziców i pokrew. z obu stron oraz ++ siostrzeńców
Henryka i Adama.

Środa 10 maja

-

W int. ks. Tomasza Mandrysza w 9 r. przyjęcia sakramentu kapłaństwa – ofiar. od przyjaciół z Kochłowic.

-

Dziękcz.W int. Anny Wawro z ok. 70 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Bożei zdrowie T.D.

-

1. Za + Ireneusza Biedrzyckiego – msza św. gregoriańska.2. Za ++ rodziców Joannę i Stanisława Urbanek, ++ rodziców Augustynę i Teofila Wagner oraz
++ dziadków i babcie.
Czwartek 11 maja

-

1. Za + Ireneusza Biedrzyckiego – msza św. gregoriańska.2. Za ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron.

-

Za ++ rodziców Małgorzatę i Maksymiliana, ojczyma Józefa, ++ teściów Annę i Romanaoraz + szwagra Helmuta.

-

Za ++ rodziców Martę i Konrada Szołtysek, Karolinę i Stefana Sobczyk oraz ++ brata, siostry Elfrydę, Kunegundę i ++ szwagrów.

-

1. Za + męża Stefana Kleczkę w 6 r. + oraz ++ rodziców, teściów, pokrew. z obu stron.2. Za ++ rodziców Marię i Alojzego Myśliwiec, Marię i Jana Podstawskich oraz ++ pokrew. z obu stron.
Piątek 12 maja

700

1. Za + Ireneusza Biedrzyckiego – msza św. gregoriańska.2. Za + Annę Pawlik w 30 dz. po +.

-

Za + Jerzego Liebra – ofiar. od Zbigniewa Jarockiego z rodziną.

-

1. Za + męża Jana Błaszczyka w r. ur.2. O miłość, zgodę i uświęcenie rodzin.

1830

-

CZUWANIE MODLITEWNE Z OKAZJI 100 ROCZNICY OBJAWIEŃ FATIMSKICH.
Sobota 13 maja

700

1.Za + Ireneusza Biedrzyckiego – msza św. gregoriańska.

2. Za + Dorotę Wilczek – ofiar. od znajomych.

-

1. Dziękcz. W int. Danuty Stasiczak z ok. 80 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą
o błog. Boże i zdrowie T.D.2. Dziękcz. W int. Mirosława Gajdy z ok. 50 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą

o błog. Boże i zdrowie T.D.

1715

-

RÓŻANIEC FATIMSKI I NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

-

1. Za + Mieczysława Czerwika oraz ++ sąsiadów z ul. Świerkowej, Cisowej i ks. Skargi.

2. Za + Henryka Piskorka w 30 dz. po +.

3. Za + Wandę Skobelską w 30 dz. po +.

NIEDZIELA 14 maja
V NIEDZIELA WIELKANOCNA

-

Za + Joannę Gaurę – ofiar. od Marty i Tadeusza Gryboś.

-

1. Za + Ireneusza Biedrzyckiego – msza św. gregoriańska.

2. Za + Henryka Jesela – ofiar. od lokatorów z ul. Solidarności 4 b.

930

-

1. Za + matkę Zofię Krupę z ok. imienin oraz + ojca Mieczysława i ++ rodziców z obu stron.

2. Za + Irenę Szymurę w 1 r. + i w r. ur.

1100

-

I KOMUNIA ŚWIĘTA – klasy III E i II A.

1430

-

Dziękcz. W int. Oliwii Gabryś z ok. 18 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego.

CHRZTY.

1600

-

1. Dziękcz. W int. Danuty z ok. 60 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie
dla Solenizantki i rodziny T.D.2. Dziękcz. W int. Otylii Kołek z ok. 90 r. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą

o błog. Boże i zdrowie T.D.

-

NABOŻEŃSTWO MAJOWE Z UDZIAŁEM DZIECI I KOMUNIJNYCH.

-

Dziękcz. W int. małż. Urszuli i Tadeusza Luszczak z ok. 40 r. śl. z podzięk. za otrzymane łaski,
z prośbą o błog. Boże i zdrowie T.D.